kandydaci

Dane personalne

Imię i nazwisko
Maciej Rogóż
Rok urodzenia
1993
Stan cywilny
kawaler

Wykształcenie i praca

Wykształcenie
średnie
Wykonywany zawód
student
Miejsce pracy
-

Polityka

Przynależność
-
Kariera
-
Kandyduję do
Sejm: okręg nr 14
Kilka słów o sobie:
Maciej Jakub Rogóż lista nr.7 pozycja 20 (ostatni na liście), zamieszkały w Nowym Sączu (ur. 1993 w Nowym Sączu) - student, kandydat do sejmu RP VIII kadencji z ramienia Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15.
W 2013 roku ukończył technikum nr.4 w Nowy Sączu o profilu elektronicznym zdobywając doświadczenie zawodowe podczas praktyk odbytych w NOVITUS S.A, Praktyki szkolne- Centrum Kształcenia Praktycznego a następnie podjął prace w sądeckim zakładzie Newag S.A.

W tym samym roku rozpoczął studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu w Instytucie Kultury Fizycznej na kierunku Wychowanie fizyczne o specjalizacji "Odnowa biologiczna i pływanie".

W 2014 roku rozpoczął kolejny kierunek kształcenia w Szkole Policealnej Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. Jadwigi Wolskiej w Nowym Sączu. Dziedziną którą rozpoczął jest farmacja.

Od 2012 roku jest członkiem Kolegium Sędziów w Nowym Sączu pełniąc funkcję sędziego piłki nożnej. Rozwija swoją wiedzę oraz doświadczenie poprzez przebyte kursy oraz certyfikaty m.in. Certyfikat "AUTOCAD", uprawnienia SEP do 1kV, Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość", "Wychowawca Kolonijny"

Czas prywatny spędza z rodziną, działając i występując w Regionalnym Zespole Pieśni i Tańca "Dolina Dunajca". Ponadto rozwija nieustannie swoje pasje: polityka, taniec, książki , sport. Przyjemność sprawia mu gra w piłkę nożną ( grał w Dunajcu Nowy Sącz oraz Sandecji Nowy Sącz).
Program wyborczy
Dla okręgu 14:
1. Wsparcie rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej:
- Budowa nowego uzupełniającego odcinka linii kolejowej Podłęże(Kraków)-Piekiełko oraz modernizacja Nowy Sącz-Chabówka i dalej do Zakopanego oraz do Muszyny i na Słowację(Sieć TEN-T transeuropejska sieć transportowa)
- Budowa i rozbudowa dk nr75 wraz z uwzględnieniem odcinków obwodnic miast i miejscowości: Czchowa, Nowego Sącza,Nawojowej, Tylicza
- Modernizacja drogi krajowej DK nr. 28 wraz z uwzględnieniem odcinków obwodnic miast i miejscowośći: Jordanów,Mszana Dolna, Limanowa, Nowy Sącz, Grybów, Gorlice(obwodnica północna)
- Wsparcie inwestycji infrastruktury drogowej zawartych w planach przestrzennych rozwoju miast i gmin m.in obwodnica północna Nowego Targu, węgierska-bis, obwodnica Krościenka nad Dunajcem
- Współpraca z lokalnymi społecznościami w celu wypracowania długofalowego planu inwestycyjnego lokalnej infrastruktury regionalno-turystycznej przy wsparciu rządu m.in połączenie kolejowe Szczawnica-Piwniczna Zdrój

Pozostali kandydaci: Sejm: okręg nr 14
Julian Stopka Prawo i Sprawiedliwość
Jan Piczura PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wlodzimierz Zapiorkowski Zjednoczona Lewica
Ryszard Łukasik .Nowoczesna
Piotr Bielski KWW "Kukiz'15"
Maciej Prostko KWW Kukiz'15
Szczepan Zygmunt KWW Kukiz'15
Iwona Pycińska KWW Kukiz'15
Elżbieta Borowska KWW Kukiz'15
Amadeusz Kwiatkowski KWW Kukiz'15
Jarosław Gliński KWW "KUKIZ'15"
Maria Nowakowska KW Nowoczesna Ryszarda Petru
Dariusz Zabrzewski nr 14 Nowy Sącz, małopolska
Mariusz Wcisło Kukiz'15
Anna Paluch Prawo i Sprawiedliwość
Halina Wąsowska-Schirmer Platforma Obywatelska
Tadeusz Patalita Platformy Obywatelskiej
Adam Wojtas Nowoczesna
Małgorzata Belska Prawo i Sprawiedliwość
Grażyna Łabno KW Platforma Obywatelska RP
Alicja Gawlik Nowoczesna Ryszarda Petru
Agnieszka Sługocka Nowoczesna Ryszarda Petru
Okręgi wyborcze
  • Anna Paluch
  • Grażyna Łabno
  • Szczepan Zygmunt
  • Tadeusz Patalita
  • Amadeusz Kwiatkowski
  • Andrzej Skupień
  • Jakub Adamczyk
  • Ryszard Łukasik
  • Zofia Jończyk
  • Piotr Sułkowski
Popularne tagi
Reklama