Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził Nowy Sącz i Gorlice

Niedziela, 4 października 2015 09:23

W sobotę lider Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z wyborcami w Nowym Sączu i Gorlicach. W spotkaniach uczestniczyło mnóstwo osób, a sam prezes witany był owacjami na stojąco. Spotkania były okazją do prezentacji kandydatów PiS do Sejmu i Senatu. Poruszano też problemy ważne dla lokalnych społeczności.

- Nowy Sącz wspaniale się rozwija. To widać na pierwszy rzut oka, tu jest wiele inicjatyw gospodarczych, wiele średnich a nawet większych przedsiębiorstw. Chciałbym, żeby cała Polska rozwijała się jak to miasto. - mówił Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami w Nowym Sączu.

Prezes PiS zwrócił uwagę na bardzo silną listę wyborczą w Nowym Sączu.

- Za mną stoją panie i panowie, którzy kandydują. To jest bardzo mocna lista. Tu są doświadczeni działacze, którzy jak np. Piotr Naimski czy senator Kogut, mają za sobą dziesięciolecia działalności politycznej, społecznej, ale są też ludzie nowi, np. Józef Leśniak, numer 2 na miejscowej liście PiS. Są to osoby świetnie wykształcone, znające języki, mające dyplomy zagraniczne z bardzo dobrych uczelni. To jest zespół, który może wiele zmienić. Chciałbym, żeby tak mógł wyglądać cały Sejm. Wierzę, że tak będzie dzięki zwycięstwu PiS - powiedział.

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że „w Polsce musi być w końcu przywrócona sprawiedliwość i wiarygodność”. - Zapewniam, że dokona tego Beata Szydło - dodał.

- Platforma Obywatelska, która jest beneficjentem obecnego, pełnego wad systemu, cofa się. Ale ma wielu pomocników, którzy pomagają temu systemowi. Jest on niestety pełny nadużyć i marnuje nasz potencjał. Musimy przekonać naszych Rodaków, że jedyne na co warto postawić to Prawo i Sprawiedliwość. To partia, która jeśli będzie mogła rządzić samodzielnie, stworzy wspaniały rząd pod przewodnictwem Beaty Szydło. Potrzebne jest nam więcej niż 230 mandatów byśmy mogli pójść szybko do przodu. - apelował Kaczyński.

Prezes PiS podkreślał, jak ważnym zadaniem jest dbanie o pozycję Polski w Unii Europejskiej.

- Potrzebna jest nam mobilizacja społeczna, abyśmy mogli otwarcie mówić, że sami załatwiamy nasze sprawy. Jesteśmy w UE po to, żeby się rozwijać, żeby dorównywać pozostałym krajom krajów i nie wolno nam w tym przeszkadzać - podsumował Jarosław Kaczyński.


wo/

źródło: https://www.wyboierzpis.org.pl

Więcej na temat
komentarze
Reklama
Okręgi wyborcze
  • Bogusław Waksmundzki
  • Joanna Marcela
  • Agnieszka Sługocka
  • Elżbieta Borowska
  • Andrzej Skupień
  • Ryszard Łukasik
  • Radosław Lazar
  • Zofia Jończyk
  • Stanisław Barnaś
  • Halina Wąsowska-Schirmer
Popularne tagi
Reklama