kandydaci

Dane personalne

Imię i nazwisko
Artur Gondek
Rok urodzenia
1992
Stan cywilny
kawaler

Wykształcenie i praca

Wykształcenie
średnie
Wykonywany zawód
handlowiec
Miejsce pracy
Bochnia

Polityka

Przynależność
członek partii KORWiN, Prezes Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej, członek stowarzyszenia Mensa Polska
Kandyduję do
Sejm: okręg nr 15
Kilka słów o sobie:
Z zawodu handlowiec, urodzony i na stałe mieszkający w Bochni, Prezes Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej, członek zarządu osiedla Kolanów (miasto Bochnia), członek OSP w Kolanowie, członek stowarzyszenia Mensa Polska.
Już od lat młodzieńczych wiedział, że każdy świadomy człowiek powinien decydować sam o sobie, był pewien, że zapewniona konstytucyjnie wolność powinna objawiać się zaufaniem państwa do obywatela oraz ograniczać ją może jedynie wolność drugiego człowieka. Jednocześnie z każdym dniem coraz mocniej ugruntowywały się w nim poglądy prawicowe, konserwatywne, oparte o cywilizację łacińską. W przeszłości jak i teraźniejszości dostrzegał wiele państw, które budowały silną pozycje w świecie na podwalinach tychże poglądów. Nie potrafił zrozumieć, dlaczego mając doświadczenia wzlotów i upadków cywilizacji nie potrafimy wyciągać właściwych wniosków. Odpowiedź była prosta ? nieudolność lub niechęć kolejnych rządów.
Jest przekonany, że wraz z innymi kandydatami stworzy dobry rząd, którego celem jest dumna i bogata Polska.
Dewizą, która towarzyszy mu od dawna jest maksyma prawa rzymskiego ?Volenti non fit iniuria? z języka łacińskiego: Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Najważniejsze zagadnienia, którym poświęca czas to:
- liberalna gospodarka wolnorynkowa
- konserwatyzm obyczajowy
- obronność narodowa
- polityka eurosceptyczna
Program wyborczy
Głównym celem jest dąć ludziom możliwość decydowania o swoim losie w myśl zasady, że wolność mojej pięści kończy się w miejscu wolności cudzego nosa. W programie partii KORWiN są zawarte najważniejsze nasze postulaty i to one będą realizowane na początku. Żeby wybudować piękny dom najpierw trzeba zadbać o solidne fundamenty i tak też jest w tym przypadku. Bez dobrej administracji w parlamencie mnożą się problemy władzy lokalnej a co za tym idzie bezpośrednio problemy zwykłych ludzi.
Pozostali kandydaci: Sejm: okręg nr 15
Karol Serafin KORWiN
Okręgi wyborcze
  • Adam Wojtas
  • Elżbieta Borowska
  • Paulina Nowakowska
  • Małgorzata Belska
  • Julian Stopka
  • Anna Paluch
  • Maciej Rogóż
  • Zofia Jończyk
  • Andrzej Skupień
  • Alicja Gawlik
Popularne tagi
Reklama